Zabawy z bajkoterapią

3 scenariusze zabaw

Dla dzieci w wieku 4-13 lat

Zajęcia mogą być przeprowadzone przez
nauczycieli albo przez rodzicówa

Z wykorzystaniem zabaw plastycznych, manualnych oraz pogadanek

Scenariusze bajkoterapeutyczne Ewelina Pyrtek Pomabajki

Wielkie Pomaganie

3 scenariusze zabaw

Dla dzieci w wieku 4-9 lat

Zajęcia mogą być przeprowadzone przez
nauczycieli albo przez rodziców

Na podstawie audiobajki Hania i Wielkie Pomaganie

Scenariusz do zajęć z bajkoterapii

Chcę otrzymać darmowy pdf i wyrażam w tym celu zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt mailowy w celach marketingowych, w tym wysyłkę newslettera na podany przeze mnie w formularzu mój adres mailowy. Szczegółowy zakres opisany jest w Polityce Prywatności.

Dołącz do społeczności Pomabajki!
i otrzymaj dostęp do:

Wskazany e-mail będzie wykorzystywany tylko na potrzeby komunikacyjne społeczności Pomabajki, nie przekażę go nikomu innemu. W każdym momencie możesz poprosić mnie o wykreślenie Twoich danych. Liczę, że jednak takiej potrzeby nie będzie 🙂

Daj się wsłuchać

w DARMOWĄ próbkę Pomabajki!

Bajkoterapia polega na czytaniu specjalnie dobranych książek w celach terapeutycznych, edukacyjnych, rozwojowych i relaksacyjnych. Ich celem jest uspokojenie, zredukowanie problemów emocjonalnych oraz wspieranie dzieci w trudnych sytuacjach.
Audiobajka Hania i Wielkie Pomaganie Pomabajki
Pewnie zgodzicie się ze mną, jeśli stwierdzę, że nadmiar informacji i stymulacji ze świata zewnętrznego wpływa negatywnie na nas wszystkich – i rodziców, i dzieci. U dorosłych stres, brak czasu, pogoń za nowoczesnością sprawiają, że często nie potrafią się skupić na chwili obecnej, bo myślą o przeszłości albo o tym, ile mają jeszcze rzeczy do zrobienia na jutro, za tydzień, za rok. Pracując z dziećmi widzę natomiast, że coraz częściej tracą swoją naturalną ciekawość i skupienie. One też są ofiarami nowoczesnych technologii, mediów, tego dynamicznego świata. A co jeśli istniałaby jedna prosta metoda, wpływająca na: Redukcję stresu – umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach Wzmocnienie poczucia własnej wartości Zrozumienie, nazywanie…

Hania i Wielkie Pomaganie - darmowa próbka audiobajki Pomabajki

W tej bajce poznasz Hanię – główną bohaterkę audiobajek. Hania to energiczna sześciolatka, która z radością poznaje świat. W tej bajce dzięki pomocy najbliższych zorganizuje akcję charytatywną WIELKIE POMAGANIE.

Czy okaże się, że Hania ma dar pomagania innym? Czy dobro wraca? I co oznacza to niezwykłe pudełko?

Posłuchaj darmowej próbki i przekonaj się, jak dużą moc ma Wielkie Pomaganie ❤

Wartości: przyjaźń, przygoda, emocje, wartości
Czas trwania pełnej wersji bajki: 11:03 min | Cena: 14,99 zł

Podobało się? 🙂